Доповнення

Під якісним виробом з деревини, зазвичай, розуміють перш за все, дерево грамотно оброблене. Адже з давніх-давен дерево обробляли вручну і саме тоді підхід був ретельний і індивідуальний. У виробництві важка та кропітка робота теслі замінена електроінструментом, однак відбір матеріалу майбутнього виробу, все ж використовується як в давнину – вручну та ретельно оглянувши кожну заготовку.

Зважаючи на досвід та враховуючи недосконалість деревини впроваджуються новітні технології. Наприклад щоб усунути напругу деревини та запобігти подальшій деформації в ширину та в довжину під впливом агресивного середовища (перепади вологості, температур, дія хімічних засобів догляду), використовуємо клеєний профільований масив. Тобто дерев’яні блоки заздалегідь позбавлені тріщин, сучків,білка. Грамотно клеєні де напрям дерев’яних волокон (річних кілець) задається в протилежні один відносно одного боки, тому клеєний брус виявляється міцнішим, менш піддатливий температурним розширенням, збільшується вологостійкість та звукоізолюючі властивості деревини.

 

Важливий момент при виборі моделей – дізнатися, що за виробник їх випускає. Якщо фабрика оснащена сучасним обладнанням, використовує інноваційні технології, виробляє ретельний відбір матеріалів, а кожне готовий виріб проходить перевірку перед упаковкою, така компанія заслуговує довіри. Широкий асортимент міжкімнатних дверей від виробників з великим досвідом роботи на ринку за привабливою ціною пропонує фабрика «EFES».

 

Міжкімнатні двері, які стануть прикрасою вашого будинку.

Роль міжкімнатних дверей в будинку неможливо переоцінити. Вони допомагають створити затишну обстановку, перешкоджають поширенню звуків і запахів, розмежовують приміщення. Якщо правильно підібрати моделі, то вони органічно доповнять обробку і навіть стануть стильовою домінантою дизайну.

 

   Вимоги  до міжкімнатних дверей:

– Повна стильова відповідність інтер’єру приміщення;

– Зносостійкість при тривалій експлуатації;

– Безшумність відкривання і закривання;

– Безшумність і висока надійність роботи елементів дверної фурнітури (петлі, ручки, дверні замки);

– Дверний блок забезпечує необхідні рівні звукової та повітряної ізоляції;

– Легкість і простота догляду;