Про нас

img-about

Про компанію

Підприємство Efeswood(Ефесвуд) зареєстроване 30 липня 2002 р. на базі приміщення колишньої мебельної фабрики, яке знаходиться в історичному селищі міського типу Гусятин Тернопільської області. Вид діяльності базується на виготовлені міжкімнатних дверей, зовнішніх термодверей; меблів – кабінетів, спалень, віталень, дитячих, кухонь, прихожих; сходів; плінтусів; інтер’єрів; будівництво каркасних будинків за власним проектуванням «під ключ»

Основним напрямком виробництва є виготовлення дерев’яних блоків твердолистяних порід з високоякісної екологічно чистої деревини та оздоблюються матеріалами провідних німецьких виробників будь-якого рівня складності – арочні, з криволінійними елементами, розсувні, нестандартні замовленням. Індивідуальний підхід дозволяє забезпечити виконання вимог найвибагливіших клієнтів, не втрачаючи при цьому якості виробу та відповідності до всіх  норм.

Efeswood(Ефесвуд) використовує сучасне унікальне обладнання провідних вітчизняних і зарубіжних фірм: Інстанкосервіс (Україна), Holzmann, Houfek (Чехія), Weinig (Німеччина), Nikmann (Німеччина), Maschinen (Німеччина), Wood-Mizer (США),  Felder (Австрії).

Впроваджено новітні технології механічної обробки деревини та її оздоблення фірм Німеччини, Австрії, Італії, що дозволяє особливо виразно проявити текстуру деревини, що надає виробам неповторного шарму. Одночасно  замовнику надається широкий вибір відтінків (від натурального до кольорів цінних порід деревини).

На підприємстві Efeswood(Ефесвуд) для сушіння деревини впроваджено повністю автоматизовану сушильну камеру Siemens AG, режими якої регулюються і контролюються з персонального комп’ютера.

На підприємстві постійно вдосконалюється структура виробництва. Висока якість продукції, її обслуговування та своєчасність виконання замовлень є невід’ємною умовою діяльності підприємства. В 2007 році  впроваджено системи управління якістю згідно стандартів ДСТУ ISO 9001 – 2001.

Реалізацію названої вище продукції та надання послуг на території України, та за її межами підприємство здійснює самостійно, або через територіальних представників.

Наша продукція експлуатується на території України, Білорусії, країнах Балтії, Польщі, Німеччини, США (Чикаго).

Efeswood(Ефесвуд) тісно співпрацює з багатьма підприємствами України та Європи, постійно збільшує свою дилерську мережу з метою доведення нашої продукції до широкого кола споживачів.

Керівництво підприємства надає  матеріальну допомогу на розвиток смт. Гусятин, культових споруд, дитячих садків та шкіл. На постійному  контролі в керівництва стоїть питання охорони навколишнього середовища, використання лакофарбових матеріалів з малим викидом шкідливих речовин в повітря.